משתלה סיטונאית

    
       מיועדת לגננים בלבד
               
             מושב משמרת  

     
    

             yaarltd@yaarltd.comהכר את הצוות


עמירם

ממקימי המשתלה- שותף. אחת מאשיות מחלקת המכירות ושרות לקוחות. בעל ניסיון בבונסאי ועיצובי צמחיה מיוחדים . 25 שנות ניסיון בתחום גינון ושתלנות. בשעות הפנאי עוסק בספורט בישול וכיף.

 
אלון

ממקימי המשתלה – שותף. מחלק את משרתו בין תפקיד אגרונום המשתלה לבין אחראי אדמיניסטרציה. 25 שנות ניסיון בתחום גינון ושתלנות. בשעות הפנאי עוסק ביוגה, טיולים בטבע, ובחיים באשר הם.


דני

שותף. מזיז מניע ואחראי על רמת האנרגיה במשתלה. ידו בכל ונכחותו ניכרת בכל מחלקות המשתלה. בשעות הפנאי עוסק בטיילות ,ספורט ובחיים הטובים.

 

דליה

שחקנית מרכזית במחלקת מכירות ושרות לקוחות. בעלת ניסיון עשיר ועמוק בתחום השתלנות מזה 15 שנה. מבינה לנפש הגנן . בשעות הפנאי מגדלת צמחים ועוסקת בצילום.

 

 

 
אמיר

מנהל יצור. אחראי על ניהול עובדי היצור ועל המערכות הטכניות של המשתלה. יסודיותו ואיכויותיו ניכרים בתוצרת המשתלה. בשעות הפנאי אוהב לטייל בארץ.


ספי

אחראית על מחלקת  הנהלת חשבונות וגביה. הגובה  הסימפטית ביותר  שיש בענף יחד עם זאת גם האפקטיבית ביותר. כל ברור זוכה לטיפול מסור ועניני. בשעות הפנאי – מטעמי פרטיות- שומרת על זכות השתיקה.

 
דורית

חלק חשוב מצוות המכירות המסור . עושה עבודתה נאמנה . מחלקת את זמנה בין עבודת המשתלה [חצי מישרה] לבין אומנות קרמיקה וגידול וטיפוח המשפחה.


שרונה

תוספת רצינית למכירות במשתלה, מתמקדת בתחום הרכש והביאה איתה ניסיון של שנים בתחום, אבל ידה גם בכל השאר.


מושיקו

עמוד התווך של מחלקת האספקה. המוביל המסור והנמרץ. מבין את נפש המשאית ואת נפשם של הגננים. בעל נכונות לעזור ולסייע ושרותו הינו בעל מוניטין.


אלי

קפטן דוקאטו. נמרץ, חיובי, ולמעט בעת הפסד מכבי נתניה , גם תמיד שמח. מצטיין במתן שרות טוב ואיכותי ותמיד שמח לעזור.